AnimeOverdose Forum

Full Version: Sada igram...
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Blood Omen 2 po bog zna koji put...Big Grin

Good game Anime
Damn igra mi se Fire Emblem...

Gotta download it...
Jao jao tako malo free vremena za sve ove igre

Evo danas mi bata kupio RED ALERT 3 Big Grin yaaaay

Kratak opis: Rusi odu proslost zveknu Anshtajna kako bi sjebali tehnologiju amerima.
vrnu se u sadasnjost, sve fino pobedjuju,
kad ono javlja se nova Vojna sila JAPANCI XD Nema Anshtajna,nema atomki,al zato ima Hiroshima i nagasaki Big Grin
Jao jao ljudi mecha vozila,roboti,samuraji buducnosti sa svetlosnim sabljama uf XD XD

Vise o ovom kad malo predjem vise Toungue
Trenutno igram BloodRayne2 izgleda da sam jos uvek pod uticajem Hellsing-a ali igra je COOL pocnite da je igrate ali je mnogo teska pa sam morao da se samo malo koristim siframa.
weeeeee,evo danas sam dobio samurai warriors 2,al je igrica prebudzena....pozzz odo sad igrati
Trenutno igram The Witcher dok se Fallout 3 polako skida sa anime torrent-ima.
(2008-11-04, 17:00)kira Wrote: [ -> ]weeeeee,evo danas sam dobio samurai warriors 2,al je igrica prebudzena....pozzz odo sad igrati

Jesi li igrao Orochi Warriors i kakav je sprem SW2? Nećkao sam se između ova dva pa odlučio za OW, stiže mi krajem nedelje, valjda XD
Ja sam igrao Warriors Orochi pre jedno mesec dana i bio sam potpuni zavisnik nisam izlazio iz sobe 7 dana dok nisam presao kampanju za sve dinastije.
@alex5ko orochi warriors nisam igrao trebao bi mi stici za 10-ak dana,pa kad ga dobijes prenesi utiske.ovaj moj nije los,mislim da necu izlaziti iz kuce neko vrijeme...XD
Ja se već godinama igram sa Warriors igrama Big Grin tako da sam dobro upoznat u njih
Poslednje vreme sam čitao istoriju japana tako da sam sada siguran da su neki likovi poput Hanza Hattorija i Ode Nobunage zaista postojali. Smile

Btw. za one koji nisu znali izašao je Orochi Warriors 2. Wink