AnimeOverdose Forum

Full Version: Sada igram...
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
[Image: 20260229359226268122.jpg]

Igra je vizuelno prosto prelepa. Detalji, boje, pokreti, baš sve. Gameplay je isto veoma zanimljiv, kamera se menja u određenim situacijama a igra obiluje akcijom. Po koja zagonetka, mada ne teška. Humor je isto veoma dobar. Jedino me smorio generički glavni negativac (srpski ratni kriminalac koji ima ljudstvo i vojnu opremu u rangu sa nekom omanjom Sovjetskom državom, wtf o.O), no to je subjektivno Smile

Za sada joj dajem visoku ocenu, videćemo šta će biti do kraja Big Grin
Planiram da uzmem neki co-op da igram sa devojkom, a XBOX i nema bas neke female friendly co-op igre posto su western igre uglavnom pune napucanih matorih likova. Jedine igre koje sam nasao a da nisu takve su Resident Evil 5 i Hunted. Da li je RE5 beginner friendly, posto nije bas iskusan igrac, niti je naviknuta na nisanjenje preko joysticka? Valjda igra nije previse teska za pocetnike na easy. Ako neko ima neku preporuku, pomoc bi pomogla.
Igraj Ragnarock Battle Offline, to mogu 4 igraca istovremeno da igraju Big Grin.
Ne bi trebala da ima problema ni sa jednom igrom ako se stavi easy.
[Image: screenlg2.jpg]
Uzeo malo Red Dead Redemption. Nisam fan kaubojaca niti GTA, ali me zainteresovao onaj DLC sa zombijima. Al pre svega da predjem samu igru. Presao par misija i ima bas taj GTA osecaj tj GTA western. Malo su jedino kontrole zeznute pa predstavljaju problem kod jahanja, al je okay igra.

@alex5ko I guess. Jedino sto nije gamer pa zato pitam. Snacicemo se, mozda odigramo nesto sa versus cisto da se navikne na nisanjenje pa cemo igrati RE5. Jedina druga igra koja dolazi u obzir bi bila Tales of Vesperia, samo sto nemamo bas 50h vremena. Mozda na njen letnji haha.
sada igram diablo 2 Big Grin jeste stara igrica i toliko sam je igrao,ali uvek joj se vratim..
koliko volim onog necromancera to je zlo Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin
[Image: StarCraft_II_-_Box_Art.jpg]

kako sam samo mogao da zaboravim ovo da igram.. nemam riječi Big Grin
(2012-02-07, 10:29)Zerg Wrote: [ -> ][Image: StarCraft_II_-_Box_Art.jpg]

kako sam samo mogao da zaboravim ovo da igram.. nemam riječi Big Grin

Moraš da čekaš sledeći deo ako hoćeš da igraš sa tvojim napastima Toungue

[Image: 69115-forside.jpg]

Odlican RPG...
Ako si skidao sa RS šibni mi linkove na PM Big Grin