AnimeOverdose Forum

Full Version: Sada igram...
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
BSG online, deluje zanimljivo ali ja nemam strpljenja da se posvetim igri Toungue
Farcry 2, blaaaah XD XD
Dungeon Siege 3 jos jedan razlog zasto Obsidian-u treba zabraniti da prave video igre...uspeli su da uprpaste jos jedan solidan RPG serijal...grafika je meh, prica takodje, borbe su totalno ne zanimljive ali ono sto totalno ubija jeste KATASTROFA...od kamere i samih kontrola...e Enix necete se vi leba najesti ako nastavite da zaposljavate ovakve pacere....Anime
Igrao sam Dungen Siege 2 i nije mi se baš svideo, ali nikad mi se nisu ba sviđali takvi RPGovi, Diablo like ili klonovi
Western RPG su u globalu veoma shitty sa izuzetkom DAO i ME. DS3 je fina igra, ali je vise za konzolu. Isto bih rekao i za DAO i ME. Na kompu mi se DS3 uopste ne svidja, a na XBOX necu moci skoro da igram (bar dok ne izadje nov firmware za citac).

OT: American McGee's Alice. Spremanje za Alice Madness Returns
DS nikad nije bio konzolni RPG tako da Enix nema sta da upropascava/krade PC igre nego neka se zadrzi na onim JRPG emo/loli shitovima jer su (cast izuzecima) japanske igra upravo to...i naravno da su za njih zapadne igre nedostizne visine Anime
Ako vise volis matorog celavog misicavog lika vise od mladog lepog zgodnog lika, suit yourself Toungue
JRPG ima pricu. WRPG ti je samo..Lets go on a quest. Kill a rat. Next quest. Kill a cat. Next quest. Save a cat. EPIC :O
JPRG većinom imaju slične priče i nekima već po malo smetaju svi ti emo androgeni dečaci, koji su većinom dečaci od 14-16 god, to je bar moj problem Smile Ali nisam igrao toliko puno JRPGova, ovo mislim za one koje jesam igrao Smile
@ZetaZaku - ocito da nisi igrao Planescape: Torment.
@Dream - probaj Chrono Trigger, tesko da ces naci neki klise u njemu.
I lol svadja izmedju western rpg-ova i jrpg-ova, koja je na nivou partizana i zvezde.
OT: Duke Nukem Forever...izgleda da ce uskoro pasti uninstall :/
Probao sam ovog novog Dukea i nije se ni meni svideo, ali ja nisam bio neki fan i onog starog, u to vreme mi je bio OK, sada baš i ne Smile Što se tiče JRPGova imam nekoliko koje volim, kao Fire Emblem serial, Sumon Night i još par njih, samo sam uvek imao problem sa random encounters-ima to mi je obično bila najveća mana JRPGova
A za Duke sam osecao da ce biti neki teski crap...i bio sam u pravu (kod mene je odavno pao unistal) XD