AnimeOverdose Forum

Full Version: Naruto igrice za PC i Konzole
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
evo ovo mi je palo na pamet pa....moj dragi rodjak ima Naruto Ulitimate ninja igricu za playstation 2 i dobra je ali ne može proći D-rank misiju protiv Zabuze dva od tri zahtjeva ispuni a ovaj jedan 6 adidtional blows.zna li itko please?!zna li itko gdje se u RH ili BiH mogu kupit naruto igre za komp???
Rikki Wrote:zna li itko gdje se u RH ili BiH mogu kupit naruto igre za komp???

Naruto igre za komp ne postoje, samo ps2.
A kakve su te naruto igre? koji žanr, da li prate mangu od početka i što se sve može raditi?
Rikki Wrote:evo ovo mi je palo na pamet pa....moj dragi rodjak ima Naruto Ulitimate ninja igricu za playstation 2 i dobra je ali ne može proći D-rank misiju protiv Zabuze dva od tri zahtjeva ispuni a ovaj jedan 6 adidtional blows.zna li itko please?!zna li itko gdje se u RH ili BiH mogu kupit naruto igre za komp???

Uh, ja sam sve to prošla...
Ali problem je u tome što nisam jako dugo igrala tako da se ne sjećam...
Čini mi se da je taj additional blow ono kada naprave jutsu kada se pretvore u drvo i dođu protivniku iza leđa (odlična fora)...
a to napraviš tako što stisneš obratnu tipku od one na kojoj si strani, i istovremeno stisneš krug...

Probaj pa javi Anime
Stase RH ili BiH tice jedino mjesto koje ja znam da prodaje original igre jeste u Mostaru u Neretvi. No kad sam proskle godine bio tamo izborje bio tanak.

I to je bilo za PS2 btw.
Kod nas u Puli ima za kupiti Ultimate Ninja, Ultimate Ninja 2 i Uzumaki Chronicles (ako me sjećanje ne vara)
I to u Algoritmu... Možda ima još negdje ali ja nisam vidjela...
Inače, imam skoro sve Naruto igre, naravno, bez one za PS3 (budući da nemam PS3)
@Suna

Si igrala Naruto Shippuden 2 za PS2?

Igrao sam kod kolege u modrici za mene ubjedljivo NAJ igra od naruto serijala!
Ima preko 70 karaktera.
u algoritmu sigurno ima i dode oko 400kn.
Foste Wrote:@Suna

Si igrala Naruto Shippuden 2 za PS2?

Igrao sam kod kolege u modrici za mene ubjedljivo NAJ igra od naruto serijala!
Ima preko 70 karaktera.

Nisam nažalost... još stoji na polici i skuplja prašinu... problem je u tome što nisam ugradila čip (još uvijek)... znam, grozna sam...

Frog_Hermit Wrote:u algoritmu sigurno ima i dode oko 400kn

Da, tamo sam si ja kupila Ultimate Ninja...
Evo i LINKA
hvala na savjetima!probat ćemo Suna (dobra ideja)
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9