AnimeOverdose Forum

Full Version: The Final Fantasy Series
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Ubjedljivo jedan od mojih najdrazih RPG seriala (pored Breath of fire i Wild Arms i Granide Smile)

Definitivno ima najjace price koje u svakom serialu imaju odredjene slicnosti ali pomocu kompleksnih i jednostavno izuzetno dobro smisljenih prica toliko i ne smetaju.

Koji su vasi najdrazi nastavci, karakteri, music trackovi itd itd iz navedenog serijala?

Na mene je sedmica ostavila ogroman utisak i tu se i nalazi moj najdrazi karakter - Sephiroth.
Toliko sam se natripovao na igru da sam gledao i film advent children i prsoto se odusevio (mada su zajebali malo sa turkovima-predstavili su ih ko idiote)

I da - imao sam priliku da igram Final Fantasy Crisis Core na Dragovom PSP-u!

Bio sam prosto ODUSEVLJEN DO DASKE sa grafikom in game kao i filmovinma koji su bili prva liga. Zapravo se citava prica konacno razmrsi objasnjavajuci mnogo toga iz Zackove i Sephirotove proslosti.

Ali dosta od mog smaranja.
Da cujem vasSmile
Hm, dosta sam ih igrao, ali sam samo sedmicu uspio dovršiti. 8 i 9 nisam radi greške na cd - ima, a 10 sam zapeo kod onog letećeg divovskog bossa, pa sam odustao. A 12 mi se ne sviđa način borbe.
Sta je sa 12-om? (Dirge of Cerberus koliko mi se cini).
Ja samigrao sve od 1-9 ,Crisis Core i Tactics.
Meni su najbolji :

10 -dobra priča ,puno animacija,super likovi ,ma sve naj (naj lik Rikku )
12-drag mi je jer je prvi ff koji sam odigrala,dobra grafika,super lokacije (Fran Big Grin ,a šta ću obožavam archere ,lukove općenito)
7-Imala sam priliku odigrati (ne do kraja) i izgleda super ,najbolja priča definitivno (Cloud :love: )
Moramreci da jedem samog sebe sto jos desetku nisam igrao.
Cuo sam da se prica svodi na "Luke I am ur father" ali ne bi to bio FF da nisu Fantasticno ugradili neke zanimljive detaljeSmile

Btw. vidio sam par zanimljivih remakova za DS.
Foste Wrote:Moramreci da jedem samog sebe sto jos desetku nisam igrao.
Cuo sam da se prica svodi na "Luke I am ur father" ali ne bi to bio FF da nisu Fantasticno ugradili neke zanimljive detaljeSmile

Btw. vidio sam par zanimljivih remakova za DS.

Hehehehe baš tako ,otac mu je the main bad guy u igri , a Tidus je cry baby
i igra je dosta dobra s obzirom na to koliko je stara .
Ako će ti biti lakše Foste i ja jedem samu sebe jer sam došla pred kraj (moram rješit zadnjeg bossa) i pokvari mi se glupi ps :angry:
Final Fantasy je ZAKON! Big Grin
Mislim, jedino sam iskusila sedmicu ali je predobroSmile Pogotovo film Advent Children!
Foste Wrote:Sta je sa 12-om? (Dirge of Cerberus koliko mi se cini).
Ja samigrao sve od 1-9 ,Crisis Core i Tactics.

To je više FPS u kojem prevladavaju animacije nego igre, 70 % animacije i 30 % igre. XD

E je li tko dovršio onog letećeg bossa kada otimaju onu summonerku, pa si u Cidovom letećem brodu gdje te napada leteći čuvar onoga grada. Kada je moguće micati brod. Uspijem mu skinuti tako da ostane 4000 HP, ali uvijek me dokrajči onim otrovnim oblakom, i prije nego se izliječim, onim scythe napadom, a i haste isto...
Re-l Wrote:
Foste Wrote:Moramreci da jedem samog sebe sto jos desetku nisam igrao.
Cuo sam da se prica svodi na "Luke I am ur father" ali ne bi to bio FF da nisu Fantasticno ugradili neke zanimljive detaljeSmile

Btw. vidio sam par zanimljivih remakova za DS.

Hehehehe baš tako ,otac mu je the main bad guy u igri , a Tidus je cry baby
i igra je dosta dobra s obzirom na to koliko je stara .
Ako će ti biti lakše Foste i ja jedem samu sebe jer sam došla pred kraj (moram rješit zadnjeg bossa) i pokvari mi se glupi ps :angry:


E pazi nije fora ti si se nauzivala a ja sam o desetci samo sanjao , ali hvala na suosjecanjuSmile

Crybaby? Lici malo na clouda... Jedan moment je "I am the ultra tough cold guy...." nextmoment... "Who am I kidding.... I AM WEENIE! I need to LIE to women to get laid...*sniff*

Malo pretjerano doduseSmile
Odigrala sam vecinu...i obozavam FF Love
Najdraza mi je sedmica...Radi prica...Likova...Makar me je grafika ubijala, ali zato je fala bogu remake izasao :3
Najdrazi lik definitivno: Vincent :3
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10