AnimeOverdose Forum

Full Version: Wolf`s Rain
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5
Slazem se...bas je imao potencijala...ako nista barem mjuza izuva ^_^
Muzika je fantastična jedna od najboljih anime muzika koje sam ja čuo
Perin Wrote:Sta ja znam. Meni je anime imao mnogo potencijala, ali su mi ga nekako zbrzali na kraju. To je veliki - ovog anime-a.

Slažem se radnja je išla sporo a onda na kraju rasplet u jednoj epizodi ,malo mi je trebalo vrimena da shvatim što se zapravo dogodilo na kraju jer su zbrzali .
I da pjesma je super ,možda zato jer je na engleskom ,ova i ona iz proxija -You complete my fate su mi naj anime songs :love: aj reda radi neću izostavit ni onu iz lieda -lilium
To ti je fora sa Yoko Kanno kad radi muziku uvek stavi da peva Steve Conte,klasican primer toga ti je u Cowboy Bebop-u i slucajnosti radi pesma koju Steve Conte peva u Cowboy Bebop-u se zove "Rain" ^_^
Mada trebas cuti i instrumentale,mnogo jaka mi je muzika kad se priseca njihove veze kad su bili u braku dok se vozi kolima...pesma se zove Separated...mnogo jaka stvar,podseca me dosta na mjuzu iz Deer Huntera..
Anime je u sustini dobar ali kao sto je Perin rekao zbrzali su ga nakon pocetnog odugovlacenja.

Ali opet - a must watch Big Grin
Meh, dunno bout u guys, ali meni je Wolf's Rain bio predobar. Odugovlacenje ili ne, ovakvom animeu se ne traze sitne mane, samo se uziva u njemu Anime
Naravno, slazem se da je anime a must see. Ali mene je ipak izbilo to sto su ga zbrzali. :cry:
Moram u jos necemu da pohvalim ovaj anime...mislim da je ovo anime za najbolje nacrtanim mesecom ikad...scene sa lunarnim mesecom i slicno..jos na to dodas vukove koji zavijaju i predrkanu mjuzu...bas izuva ^_^
Warning Spoilers

Meni je u Wolf`s rainu mnogo dobro urađen odnos između likova i kako su pokazali kroz šta su sve većina prošli i sve je logično kada se pogleda Kiba je izgubio sve članove svog čopora i sve što mu je ostalo je potraga za rajem Tsume je isteran iz čopora i tako da je morao da koristi ljude da preživi
što je uticalo na njihov odnos sa ostalima oko njih na njihove strahove želje i sve ostalo misslim da Tsume nije bio siguran da li da krene sa ostalima jer nije želeo da ga odbace ili nije želeo da bude ponovo izdajica
Inuyasha Wrote:ovakvom animeu se ne traze sitne mane, samo se uziva u njemu Anime

As long it is an anime Inuyasha likes...Smile
Pages: 1 2 3 4 5