AnimeOverdose Forum

Full Version: Kucni ljubimci
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19
Kazu da ljudi koji posjeduju kucne ljubimce zive srecnije i duze.

Ja sam ne davno na poklon dobila malo mace koje me svaki dan na novo obradujeSmile

Zove se Hindo i i cak ima svoj Wallpaper.XD

http://img291.imageshack.us/my.php?image...allwd3.jpg

Sad se mnogi vjerovatno pitaju zasto Hindo...
Pa eto pricali smo na MSN-u a i kad sam nck prvi put vidila na forumu svidjeo mi se zvuk imena. A i zivotinje lakse pamte lagana imena.

Pa eto malo se mozete hvaliti vasim ljubimcima Anime(ja sam vec dosta za sad)
Joj blago tebi I-chan... Ja sam oduvijek htijela macu Smile
Trenutno na žalost nenam niti jednog ljubimca, mada sam sestri za rođendan kupila kunića (nazvala sam ga Ritsuka, prije nego su njoj pale na pamet neke fiks ideje za ime... Gome nee- san XD) i volim ga kao da je moj, ali ipak ću njoj prepusti da priča o njemu Big Grin

Mislim da je posljednji ljubimac kojeg sam imala bio preslatki mali, bijeli mišić s crvenim očima koji se zavo Kerber, ali uginuo je (iz meni još uvijek nepoznatog razloga) Sad Sad Sad

I imam tri mrtva leptira, ako se to računa XD
Inače, stvarno volim leptire, pa nisam mogla odoljeti i uzela sam jednog mrtvog kojeg sam pronašla na cesti (nazvala sam ga Faust... znam da nema smisla davati ime mrtvom leptiru, ali puno toga što ja radim nema smisla, tako da je to valjda u redu Big Grin) I sada on (već više od godinu dana) krasi policu u mojoj sobi, zajedno s dva nova, mrtva leptira koja sam pronašla (Samael i Neron... da i oni imaju imena Toungue), točnije jednog sam pronašla, a drugog dobila Big Grin

Morbidno...? Da, vjerojatno, ali nema pomoći Big Grin
Pa bas i nije morbidno samo vidis ljepotu u prolaznim stvarimaSmile

Sad sta se mace tice to nije boila moja inicijativa nego donjeo ga Foste (u dzepuSmile)
Lepo ti mace.
Skupljanje leptirova je lepo zanimanje,i lepo izgleda.

Evo moje keruse kad je bila mala:
[Image: anjicak2ci0.th.jpg]

A sad je velika,ali jos raste:
[Image: ubilackipogledar1.th.jpg]

Crni labrador, zove se Anja
Bas je slatka navigatore. Koliko je imas?

Ja sam kad sam bio manji imao sam zlatne ribice. Igrao sam se snjima(pricao) i hranio ih i bilo je super!

Ali su jednom isplivale na povrsinu...Tada smo ja i mama imali ozbiljan razgovorSad
Taman sam htela pre malo više od godinu i po dana da nabavim macu, pa da budem prava usedelica ("po JUS-u"), kad sam ulovila GoKu-a (u stvari, diskutabilno je ko je tu koga ulovio Wink ).

E, a onda mi je isti taj GoKu (zlo, zlo pile!! :love: ) rekao ili mačka u kući, ili on. Mrtva trka... Za sad je on moje jedino ljubimče, samo nikako da ga naučim da se vrati kući. Big Grin
Ja imo 4 zamorca i jednog učio ronit(i baš kad je naučio krepa), drugog san učija radit kolutove i slomio mu kičmu a ova zadnja dva sami krepali, imo psa(točnije 2) i sad imam papigu koja mi diže tlak(seka ju kupila, pa sad otišla u Zadar studirat pa mi ostavila- a ja želin od nje napravit rižot)

Sve u svemu ja sam ljubitelj životinja.
Ja obozavam zivotinjice,Animeimam kucuSmiletj.veliku kucu,ime mu je Vuchko al ja ga zovem MedaAnime,voli dosta da se igra i mazi..,upitanju je Sar planinac,nije cistokrvni
imao sam i papagaja koji je umro iz nepoznatih razlogaSad
i Zeceve sam imao Smilejedno 30 komada XD bila je to mala farma zecova hehe al morao sam da rasprodam..
Nadje se tu i jedna maca iz komsiluka koju hranim svako jutroAnime
Ohh~ kako su vam lijepi vaši ljubimci *-*
Ja sam takođe imala mačka po imenu Čupko dugih 14 godina tj. imala sam ga skoro od rođenja.
Nažalost...on nas je napustio prošle godine u maju,u dubokoj starosti...i od tada više nisam ni pomislila na novog kućnog ljubimca.
Moram vam uz to reći da je veoma teško bez njega...skoro svaki dan ga se moji roditelji i ja sjetimo,jer je bio stvarno poseban.
Sa sedam godina je iznenadno nestao.Moji roditelji su mislili ili da ga je neko sebi uzeo,ili da je uginuo,ali ja sam,kao mala djevojčica,uvijek vjerovala da će mi se moj Čupo jednog dana vratiti...i stvarno: nakon godinu i po dana sam ga ugledala u bašti.Tada stvarno nisam mogla vjerovati svojim očima.Izgledao je kao mali ris,a ne kao pitomi mačak,ali je to,na svu sreću, još uvijek bio moj dragi,'mali' Čupo.Toliko sam tada bila sretna...a i sada sam,zato što sam imala sreću imati tako posebnog mačka za kućnog ljubimca...
ja imo prije cetiri godine papigu
mater cistila krletku, a bio otvoren prozor
pa je pobjegla
dva tjedna su bili dani zalosti

@BloodKitty mozda je dosao neki drugi macak ili macka
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19