AnimeOverdose Forum

Full Version: Interesovanja, hobiji, zanimanja...slobodno vreme?
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19
Koja su vasa zanimanja, interesovanja i hobi sta volite da radite u slobodno vreme?? Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin

Edit by Inuyasha: Sledeci put stavi normalan naslov i manje znakova interpretacije. Prekrsio si 2 chlana pravilnika, ali ae' sada cu da ti progledam kroz prste Anime
Hmmm zanimanje: studentica, zanima me sve i svasta (volim isprobavati nove stvari), u slobodno vrijeme volim citati, gledati anime i filmove, slusati glazbu, raditi gluposti (hehehehe), svirati (hmmm to stalno radim i u slobodno i neslobodno vrijeme Big Grin ), crtati, razgovarati, setati uz Dravu (iako bih se radije rolala, ali role su mi ostale u Vzu...), shoppingirati, kuhati, i spavati Love

Jos neke cinjenice o meni: rodena sam u Varazdinu, ali trenutno zbog studija zivim u Osijeku. Sviram klavir i bisernicu i htjela bih nauciti svirati violoncelo i gitaru. Imam mladu sestru koju zovem Lil Sis i strastvena je obozavateljica Naruta (mozda je "dovucem" na forum Smile ). Hmmm, na akademiji me znaju kao bebasto stvorenje - izgledam dosta mlada nego sto ustvari jesam i obozavam plisane igracke pa stalno nosim plisane privjeske (i ponekad nosim kecke Big Grin Big Grin Big Grin - gore sam napomenula da volim raditi gluposti Smile ). Kad sam umorna cesto imam hiper faze - onda se moram iskakati ili pocnem zlostavljati ljude (svojim pricanjem). Mrzim umisljene ljude, soviniste i rasiste, nepravdu i budenje rano ujutro. Volim iskrenost, lijepo toplo vrijeme, prirodu, more, izlaske i zalaske sunca i vec ranije navede stvari Smile
Volim crtati,uciti japanski jezik citati mange gledati anime-e,pisati price...

Imam mnogo interesa ali sve to treba skockati u privatni zivotWink
Crtanje, japanski, čitanje, kontaminiranje prijatelja s Inuyashom i tako to ;D
Hmm student (pocetnik)XD,gledam anime,pikam basket u slobodno vreme, Big Grin i tak
O-o-o...Student, cetvra godina psihologije (HA!), u slobodno vreme gotivim gledat' anime, citat' knjige (narocito Epsku Fantastiku), svirat' gitaru, slusat' ziku, volim popiti koje pivce i puno se zezat'. Anyway, hobiji su mu skupljanje knjiga, anime-a, a jos bih volio nauciti macevat', al' od toga mala vajda jer nigde u BL nema neka skola za to....et'....
Slobodno vreme? Hm, komp, gitara, pevanje, crtanje, pisanje, drugovi...to je sve
Hobiji? Eto naveo sam ih gore Big Grin
Interesovanja? Isto navedeno gore, ali dodao bi Vojnu Avijaciju, Oklopne jedinice, Naoruzanje, Vojna istorija, Taktike i sl...Aw hell, sada ce svi reci da sam militarista XD
Ma ne...ti si cisti pacifist Wink
Sigurno svi hoćete da čujete moje hobijeCool
šala naravno

komp,MSN,anime,net,društvo,studiram,
i da...još nešto sam hteo da vam kažem,napišem u stvari,
da kao što sam napisao volim i da......
O.o ...that was harsh *cries in the corner* Why, satan, why!?! XDBig GrinToungue Ma to su samo interesovanja, samo budale vole ratove Smile
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19